1.09.2018

Miło nam poinformować, że powstał nowy projekt związany z turystyką przyjazdową do Polski - Poland4Weekend.

Agencja Rondo jest twórcą i fundatorem przedsięwzięcia. Szczegóły na stronie www.poland4weekend.com i profilu na Facebook.

 
 

1.01.2017

Nawiązanie współpracy z firmą APA Digital Ltd, wydawcą wysokojakościowych przewodników, map, eBooków, a także właścicielem platformy turystycznej insightguides.com. Agencja Rondo świadczy usługi doradztwa marketingowego (analizy działalności operacyjnej, portfolio produktów, analizy konkurencji, przygotowanie promocji, doradztwo B2B)

12.04.2016

Kwiecień/Maj 2016 - fotoekspedycja Akademii Nikona z goforworld.com Jaroslawa Kuźniara.
Pierwsza wspólna wyprawa do Gruzji. Agencja Rondo koordynuje współpracę z goforwold.com w zakresie przygotowań, promocji wydarzenia, rekrutacji uczestników i publikacjach powyjazdowych (blogi, social media etc).

Akademia Nikona / Nikon School w Polsce nawiązała współpracę z agencją goforworld.com Jarosława Kuźniara. Pierwszym z planowanych wspólnych przedsięwzięć była fotoekspedycja do Gruzji. Agencja Rondo koordynuje prace związane z rekrutacją uczestników, organizacją wyprawy, a także publikacji wrażeń uczestników w mediach społecznościowych.

1.04.2015

W kwietniu 2015 roku mija 10 lat od nawiązania współpracy z firmą Nikon Polska Sp. z o.o.  Początkowy zakres usług obejmował jedynie webmastering, ale wkrótce został rozszerzony o wsparcie Akademii Nikona, projektu edukacyjnego Nikon, a w szczególności organizację fotoekspedycji.

W październiku 2015 r. Nikon zmienił swoją stronę internetową na responsywną - dostępną jednocześnie na różnych typach urządzeń stacjonarnych i  mobilnych (smartfon, tablet). Strona korporacyjna Nikona była wielokrotnie modyfikowana w przeszłości, ale tym razem znaczna część przygotowania materiałów i finalizacja projektu leżała po stronie lokalnych webmasterów czyli np. w Rondo Marketing w Polsce. Ponieważ Nikon Polska zawsze prezentował szeroki zakres lokalnych treści do zaimplementowania pozostawało ponad 70 podstron, które należało stworzyć od początku w nowej technologii na potrzeby nowego serwisu.

15.09.2014

Z radością informujemy, że mija 5 lat odkąd Akademia Nikona rozpoczęła swoją działaność w Polsce. Agencja RONDO jest wyłącznym organizatorem Warsztatów i Kursów fotograficznych w ramach tego projektu edukacyjnego.

Oświadczenie Nikon.

3.06.2013

Firma Nikon Europe uruchomiła nową stronę internetową, w której wprowadzono sporo zmian w stosunku do poprzedniej wersji w celu ułatwienia i uatrakcyjnienia użytkownikom przeglądania informacji o produktach, a także umożliwienia lepszego poznania świata firmy Nikon. Nowa witryna jest już dostępna w 26 językach na 36 rynkach w Europie i RPA. Jej adres to: http://europe-nikon.com.

Agencja RONDO już od 8 lat świadczy usługi webmasterskie dla Nikon Polska Sp. z o.o.

14.09.2012

We wrześniu 2012 mijają 2 lata od kiedy Agencja RONDO jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1176. Gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok 2012/2013, która spełnia wymogi ustawy z dn. 29.08.1997 o usługach turystycznych, udzieliło AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

23.05.2011

Uprzejmie informujemy, że Agencja RONDO z dniem 23 maja 2011 roku została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym 2.14/00142/2011.

01.03.2011

Od marca 2011 r. rozszerzeniu uległ zakres usług na rzecz Akademii Nikona. Agencja RONDO zajmuje się koordynacją oraz komunikacją reklamową (m.in. ogłoszenia prasowe) fotoekspedycji.

Przewodnikami po tajnikach fotografii podczas fotoekspedycji są m.in. tacy znani fotografowie jak Leszek Szurkowski, czy Tomasz Tomaszewski. W planach fotoekspedycyjnych Akademii Nikona znajdują się takie egzotyczne miejsca jak np. Bhutan czy Namibia.

31.10.2010

W związku z rozszerzeniem zakresu działalności - organizowanie szkoleń w ramach Akademii Nikona - Agencja Reklamowa RONDO zmieniła nazwę na Agencja RONDO.

Dotychczasowa oferta usług nie uległa zmianie. Zapraszamy do współpracy!

09.11.2010

W listopadzie 2010 został uruchomiony globalny portal Nikon Professional Services (NPS) dla zawodowców, którzy aktywnie fotografują przemieszczając się pomiędzy kontynentami.

W Polsce program NPS istnieje od wiosny 2008 roku i liczy już ponad 300 członków. Agencja Rondo jest odpowiedzialna za obsługę zgłoszeń kandydatów i komunikację w internecie. Zapraszamy do oglądania galerii fotografów na stronie www.nikon.pl.

 

01.10.2010

W paździeniku 2010 Agencja RONDO rozpoczęła współpracę z firmą BANDAI w zakresie kreacji projektu e-newslettera dla jej klientów. Bandai Polska jest najmłodszym oddziałem europejskim zabawkowego koncernu japońskiego, który na początku 2010 rozpoczął sprzedaż swoich produktów na rynku polskim.

25.09.2010

Agencja RONDO nawiązała współpracę z wydawnictwem Langenscheidt Polska. Przedmiotem podpisanej umowy jest m.in. analiza portofio wydawnictw na rynku polskim. Konsekwencją analizy jest zdefiniowanie strategii marketingowej na następne lata. Langenscheidt KG jest to wydawnictwo słownikowo-edukacyjne o 150 letniej tradycji od 10 lat obecne na rynku polskim.

15.02.2010

We wrześniu 2009 roku ruszyła Akademia Nikona, w której profesjonaliści prowadzą szkolenia i warsztaty fotograficzne w całej Polsce. Od lutego 2010 Agencja Rondo odpowiada za logistykę kursów i warsztatów.

15.01.2010

Uprzejmie informujemy, że Agencja Reklamowa RONDO zmieniła swoją siedzibę. Obecnie biuro znajduje się w Nowej Woli k/Piaseczna. Szczegóły w zakładce kontakt.

10.12.2009

W grudniu firma Nikon wprowadziła nową szatę graficzną swojego serwisu www.nikon.pl. Zmiana dotyczy całej Europy. Oprócz odświeżenia wyglądu strony ma na celu usprawnienie działania serwisu i ułatwienie dostępu do coraz nowych treści. Agencja RONDO zapewnia obsługę webmasterską dla Nikona już od ponad 5 lat!

15.09.2009

Nasz klient Zapf Creation, jak co roku wprowadził kolejne nowości na rynku zabawkarskim. Tym razem oferta została rozszerzona o zabawki dla chłopców - BattleStrikers i MAGNEXT. Agencja reklamowa RONDO przygotowała atrakcyjny katalog dla dystrybutorów.

25.04.2009

Z przyjemnością informujemy, że nasz klient - Skandia Życie, zmienił barwy i od kwietnia 2009 r. używa nowego logotypu. Agencja reklamowa RONDO od 2005 r. jest dostawcą drukowanych materiałów biurowych dla Skandii.

21.01.2009

Strona www.nikon.pl "Złotą Witryną Roku 2008". Nagrodę przyznała redakcja portalu DTP.pl. Tym bardziej miło nam jest przekazać tę informację ponieważ Agencja Reklamowa RONDO już od wielu lat jest administratorem strony. W uzasadnieniu wyboru redakcja podkreśliła następujące walory: "umiejętne połączenie nowoczesnej szaty graficznej oraz praktyczności serwisu, rozbudowanie serwisu o działy tematyczne, które inspirują, edukują i wciąż powiększają grono swoich odbiorców". Wyniki konkursu na stronie organizatora: http://www.dtp.pl/witrynaroku2008/index.asp

13.10.2008

nIKONY FOTOGRAFII - nowy projekt Nikon Polska. 13 października 2008 uruchomiona została nowa podstrona w serwisie www.nikon.pl - nIKONY FOTOGRAFII. Projekt poświęcony jest wybitnym fotografom realizującym się w różnych tematach - od portretu, poprzez pejzaż, aż do reportażu. Na specjalnej, dedykowanej podstronie www.nikonyfotografii.pl można zapoznać się z informacjami na temat sylwetek fotografów, ich wizji fotografii oraz galeriami zdjęć. Ponadto można sprawdzić kalendarium wydarzeń, w których uczestniczą nIKONY FOTOGRAFII. nIKONY FOTOGRAFII oraz wcześniej uruchomiony program NPS prezentowane są w ramach działu Pro na stronie Nikona, ktory jako pierwszy w Europie zostal uruchomiony w Polsce. Agencja reklamowa Rondo przygotowała projekt podstrony i była odpowiedzialna za wdrożenie całego projektu na stronie www.nikon.pl. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu.

 

21.06.2008

SPA-Warsztaty Fotograficzne - Nikon Polska po raz kolejny zorganizował warsztaty fotograficzne. Tym razem w malowniczej miejscowości Jaworze w SPA Hotelu Jawor. Podczas szkolenia można było zapoznać się z gamą najnowszych kompaktowych aparatów fotograficznych Nikona od typowo amatorskich, a kończąc na profesjonalnym sprzęcie (D300). W kolejnym dniu odbyły się zajęcia praktyczne w terenie min na górze Żar (obejrzyj zdjęcia). Wszyscy byli zadowoleni oprócz pewnego paralotniarza, któremu niestety nie sprzyjał wiatr...

30.06.2008

TOYOTA Bielany wiezie goryla - w dniach 28-29 czerwca TOYOTA Bielany zorganizowała akcję informacyjno-handlową w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym. Oprócz informacji dotyczących oferty handlowej - ubezpieczenie gratis dla wybranych modeli, TOYOTA Bielany informowała o finansowaniu transportu goryla dla warszawskiego ZOO. Wydarzenie wzbogacone było pokazami jogi i karate dla dzieci. Agencja Reklamowa RONDO współuczestniczyła w organizacji imprezy. Obejrzyj zdjęcia.

06.06.2008

Best in Business Award - Na specjalnej konferencji w Barcelonie Nikon Polska oraz Agencja Reklamowa RONDO zostały uznane za najlepszy zespół zarządzający treściami znajdującymi się na stronie www.nikon.pl wśród wszystkich krajów europejskich.
W oficjalnym certyfikacie podkreślono "...zapał do komunikowania lokalnych promocji na portalu, ich filozofię przystępności - łatwego dostępu do Nikon Polska" oraz "...kreatywne wykorzystywanie portalu Nikon."

10.05.2008

Agencja Reklamowa RONDO przygotowała serwis internetowy dla Montagro jednego z największych hodowców bydła rasy Montbéliarde w Polsce. Na stronie www.montagro.pl można zapoznać się z aktualną ofertą handlową i wyczerpującymi informacjami na temat tej unikalnej rasy krów.

25.04.2008

NPS już w Polsce! 25 kwietnia br. ruszył program NPS (Nikon Professional Services) . Program ten dedykowany jest zawodowym fotografom, którzy wykorzystują w pracy profesjonalny sprzęt Nikona. Uczestnictwo w programie związane jest z szeregiem przywilejów. Agencja Rondo odpowiada za komunikację na stronie http://www.nikon.pl/home/pl_PL/homepage/broad/site.html , jak również obsługę zgłoszeń kandydatów na uczestników programu.

 

5.12.2007

 

Lalki Bratz ponownie w Polsce! Firma Zapf Creation rozpoczęła dystrybucję lalek Bratz. Wprowadzeniu nowej marki towarzyszyła kampania reklamowa między innymi w TV. Agencja Reklamowa Rondo jest odpowiedzialna za zaprojektowanie i produkcję materiałów reklamowych: katalogu dla dystrybutorów oraz reklamy w prasie handlowej.

 

19.11.2007

Toyota Bielany Corpo Cars we współpracy z Agencją Reklamową RONDO uruchomiła nowy serwis www informujący o możliwościach, zasadach i korzyściach wynajmu długoterminowego samochodów firmowych. Toyota Bielany jest jednym z najdłużej działających dealerów Toyoty w Polsce. Jest również największą spółką realizującą program Toyota Corpo Cars Management. Na stronach http://www.corpocars.com/ znajdziecie Państwo wszelkie informacje dotyczące dostępnej oferty, zasad wynajmu samochodów firmowych, administracją nimi oraz zaletach związanych z leasingiem operacyjnym (Full Service Leasing). Zapraszamy do odwiedzenia strony: Toyota Bielany CorpoCars.

 

11.09.2007

90. urodziny Nikona. 7 września na dzierżoniowskim rynku Nikon obchodził swoje 90. urodziny. Uroczystości jubileuszowe wypełnione były wieloma atrakcjami, m.in. szczęśliwcy mogli wylosować 90 aparatów Nikon. Kulminacją wieczoru był występ Megagwiazdy Kayah. Jednocześnie impreza była wstępem do 8. Rajdu Nikon - Rajdowych Eliminacji Samochodowych Mistrzostw Polski. Więcej na http://www.nikon.pl/.

 

30.06.2007

Pomóżmy tym, którzy potrzebują pomocy! Agencja Reklamowa RONDO oprócz działalności typowo komercyjnej zwraca szczególną uwagę na potrzeby innych ludzi. Jedną z grup takich osób potrzebujących wsparcia i pomocy jest Przedszkole Specjalne Orzeszek opiekujące się dziećmi ze złożoną i wieloraką niepełnosprawnością oraz różnego rodzaju schorzeniami neurologicznymi i genetycznymi. Dzięki hojności ludzi dobrej woli możliwa jest organizacja obozów rehabilitacyjnych dla kilkudziesięciu osób - dzieci oraz ich opiekunów. Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć Orzeszek prosimy o kontakt z dyrektorem przedszkola (dane na stronie internetowej http://www.orzeszek.prv.pl/).

 

30.01.2007

Grand Prix Witryna Roku 2006 dla http://www.nikon.pl/. Nagrodę przyznała redakcja portalu Dtp.pl za "wyróżniający się projekt graficzny oraz celujący sposób prezentacji produktów"! Jednocześnie głosami internautów witryna http://www.nikon.pl/ otrzymała tytuł Brązowa Witryna Roku 2006.